Sty-067-40 takaróórzsa fehér kúpos 40 mm
SAP: 1370943
Gyártói cikkszám: STY-067-40
Készleten!
 Kosárba
Pécs - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Bp. Vas Gereben utca - Több mint 5 egység elérhető!
Szolnok - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
Sopron - Kevesebb mint 5 egység elérhető!
4-6 napon belül átszállítható bármely Szatmári áruházba!
DB
Belső átmérő (mm): 40 mm
Külső átmérő (mm): 75 mm
Alapanyag: műanyag
Szín:: fehér
Szélesség: 14 mm